Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Konkurs ,,Mistrz pięknego pisania'' rozstrzygnięty!!!

54 uczniów naszej szkoły wzięło udział w tym konkursie. Ich zadaniem było piękne przepisanie tekstów wybranych wierszy patrona szkoły - księdza Jana Twardowskiego i wykonanie inicjału.
Wybór najlepszych prac był trudny.
Tytuł Mistrza Pięknego Pisania zdobyli:
1. Karol Osiński 4b,
2. Laura Kmet 5b,
3. Lena Nowicka 6b,
4. Michał Maciejewski 7d,
5. Julia Marchel 8b.
Mistrzowie otrzymali z rąk Pani Dyrektor i nauczycieli polonistów dyplomy i upominki, uczniowie wyróżnieni nagrody książkowe i dyplomy, a pozostali
dyplomy uczestnictwa.

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-12 21:22:06
Data edycji: 2026-06-12 21:22:47
Ilość wyświetleń: 30

Kalendarz

Nasi Partnerzy

"Non scholae, sed vitae discimus" - 
"Nie uczymy się dla szkoły, ale dla życia"

Cytat
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej